"CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYORUZ"


“Yalnız Değilsin Cumhurbaşkanım; 2017 Yılında 2017 Mektup Kampanyası” çerçevesinde öğrencilerden Sivas Belediyesi’ne binlerce mektup geliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖ terör örgütü ile mücadele konusunda yalnız kaldığını beyan etmesi üzerine Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın tarafından başlatılan "Yalnız Değilsin Cumhurbaşkanım; 2017 Yılında 2017 Mektup" kampanyası kapsamında Belediye’nin girişinde oluşturulan mektup kutusuna öğrenciler tarafından günlük binlerce mektup atılıyor.Bugün de Anadolu Kız İmamhatip Lisesi öğrencileri tarafından yazılan 703 mektup, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaştırılmak üzere kutuya atıldı.


Mektup kampanyasının başlamasından duydukları memnuniyeti dile getiren Anadolu Kız İmamhatip Lisesi öğrencilerinden Meryem Beyza Güngör, “Cumhurbaşkanımızın kendisini yalnız hissetmemesi için bir proje başlatıldı. Biz de Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuz için mektuplarımızı yazdık. Yazdığımız mektuplarda duygularımız düşüncelerimiz var. Cumhurbaşkanımıza mektupların ulaşması bizleri mutlu ediyor.” dedi.Öğrencilerden Şerife Biçer ise, “Cumhurbaşkanımızın yalnız olmadığını, onun arkasında bütün Sivas ve bütün ülkenin olduğunu göstermek için bu kampanyaya canı gönülden destek verdik.” diye konuştu.


Ayşe Nur Göktaş da “Cumhurbaşkanımızın kendini yalnız hissetmemesi için okulumuzdan 703 mektup geldi. Mektuplarımızda duygu ve düşüncelerimiz yer alıyor.” şeklinde konuştu.Anadolu Kız İmamhatip Lisesi Müdür Yardımcısı Osman Yüksel; “Belediye Başkanımıza bu kampanya için teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımız için okulumuzda 703 mektup yazıldı. Bir nebze de olsa Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek istedik. Öğrencilerimiz de Cumhurbaşkanımızın yalnız olmadığını, öğrencilerimizin gönlünde olduğunu bildirdiler.” ifadesini kullandı.


Mevlana Ortaokulu öğrencilerinden Sıla Koçak da; “Cumhurbaşkanımızın destekçisiyiz, yalnız olmadığını belirtmek istedik. Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz.” dedi.

Oluşturma Tarihi :10 Ocak, 2017

Okunma Sayısı : 464