BAŞKAN AYDIN'DAN PERSONELE TEŞEKKÜR…


Tarihi Kentler Birliği Sivas Buluşması’nda büyük bir gayret gösteren Sivas Belediyesi’nde çalışan personellerle Belediye Başkanı Sami Aydın bir araya geldi. Paşabahçe Kütükev’de düzenlenen toplantıda Başkan Aydın personele teşekkür etti.

Sivas’ın tanıtımı için büyük önem taşıyan Tarihi Kentler Birliği toplantısı 12-13-14 Mayıs’ta Sivas’ta yapıldı. 67 ilden 500 büyükşehir il ve ilçe belediye başkanları ile meclis üyelerine ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Sami Aydın ve Sivas Belediyesi personelleri misafirlerle yakından ilgilenerek ihtiyaç duydukları anda misafirlerin hizmetindeydi.

Buradan büyük bir memnuniyetle ayrılan misafirler de Sivas’ta bulunmaktan duydukları memnuniyeti gerek Belediye Başkanı Sami Aydın’a gerekse burada kendileri ile yakından ilgilenen personellere aktardılar.

Belediye Başkanı Sami Aydın da bu önemli toplantıda özveriyle çalışan personellerle teşekkür yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Aydın, “Toplantı ilk planlandığında bu görevi dışardan bir organizasyon şirketine versek mi diye düşündük ancak sonrasında bu konuda belediye de görevli arkadaşlarımıza güvenmemiz gerektiği kanaati oluştu.  Sizler bizim yüzümüzü kara çıkarmadınız. Misafirlerimizle yakından ilgilendiniz. Birçoğunuz küçük çocuklarınızı evde bırakarak fedakârca çalıştınız. Birlik ve beraberlik içerisinde neler başarabileceğinizi bizlere gösterdiniz. Her birinizle ayrı ayrı gurur duyuyor, sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

Tarihi Kentler Birliği Buluşması’nda görev alan belediye personelleri de böyle önemli bir organizasyonda yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Oluşturma Tarihi :17 Mayıs, 2017

Okunma Sayısı : 465