YILDIZELİLİ ÖĞRENCİLER GIDA BANKASI’NA YARDIM ETTİ...

Yıldızeli Pamukpınar Anadolu Lisesi öğretmenleri ile okulun Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, “Kadı Burhanettin Öğrenci Meclisi” projesi kapsamında Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret etti.Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nden Müdür Yardımcısı Mustafa Ağırsoy, Hayat Ağacı Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Bankası’nın gıda, giyim ve diğer bölümlerini gezdirdiği misafirlere, buranın çalışma yapısı hakkında bilgi verdi.  

Yıldızeli Pamukpınar Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Emre Gülen, Hayat Ağacı Derneği’nin faaliyetlerini takdir ettiklerini belirterek, özellikle Gıda Bankası’nı yerinde incelemek ve yardım sürecinin nasıl işlediğini görmek için Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri ile bir ziyaret düzenlediklerini ifade etti.
Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, Hayat Ağacı Derneği’nin adını daha önce duyduklarını, ancak gezme fırsatları olmadığını belirterek, Sivas gezisinde burayı gördükleri için memnuniyetlerini ifade ettiler. Öğrenciler, kendi aralarında topladıkları nakit yardımı ziyaret esnasında teslim ettiler.


Oluşturma Tarihi :17 Nisan, 2018

Okunma Sayısı : 533