GİYİM YARDIMI ONLARA “BAYRAMLIK” OLUYOR…

Hayat Ağacı Derneği sadece Ramazanda değil, hayır sahiplerinin bağışları sayesinde yılın 11 ayında Gıda Bankasından ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz alışveriş yaptırmaya devam ediyor.Hayat Ağacı Derneği, Ramazan Bayramı öncesinde Sivas’ta ihtiyaç sahibi ailelere, daha önce kendilerine bildirilen randevu günlerine göre giyim yardımı sağlıyor.


Arşiv kayıtlarında bulunan yardıma muhtaç kimselere Gıda Bankasından sağlanan mutfak alışverişinin yanı sıra, onlar için adeta “bayramlık” özelliği olan giyim yardımı da yapılıyor.Gıda Bankasından aylık mutfak eksiklerini temin edebilen kimseler, çocukları ile birlikte Giyim Reyonundan yine hayır sahiplerinin katkıları ile yararlanıyor.
İhtiyaç sahibi kimseler, çocuklar ile birlikte reyonlardan beğendikleri kıyafeti seçebiliyor. Giyim yardımı kapsamında her bir kimseye elbise, çorap ve iç çamaşırı da veriliyor.
Sivas'ta bayram çikolatasından çocuk bezine, temizlik ürününden ayakkabısına kadar her bir ihtiyacını burada karşılama imkânı olan kimseler, bağışları ile Hayat Ağacı Derneği'ne katkı sağlayan hayır sahiplerine her defasında duacı oluyor.


Oluşturma Tarihi :11 Haziran, 2018

Okunma Sayısı : 811