TECRÜBELİ ANTRENÖR YİĞİT BELEDİYESPOR’DA…

Sivas’ta genç ve yetenekli oyunculara imkân sağlamak amacıyla 4 yıldır Bölgesel Gelişim Ligine katılan Sivas Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına erken başladı. 7 Eylül’de başlayacak yeni sezon öncesinde teknik kadroya yeni bir isim katıldı.Daha önce Sivasspor ve Zaraspor’da çalışan tecrübeli antrenör İbrahim Yiğit, Sivas Belediyespor’da Alt yapı teknik kadrosuna dahil edildi. Tecrübeli Antrenör yeni sezonda U19 takımını çalıştıracak.

 
Belediyespor’da yaş gruplarına göre U15’ Antrenörü Rüştü Özbilim, U16’yı Adem Yaraş, U17’i Erdoğan Göz çalıştırıyor.
 


Sivas Belediyespor Alt Yapı Koordinatörü Murat Küçükyazıcı, Sivaslı genç ve yetenekli futbolculara imkân sağlamak amacıyla 4 yıldır Bölgesel Gelişim Liginde yaş gruplarına göre oluşturulan kategorilerde Sivas’ı temsil ettiklerini ifade etti.


Sivaslı yetenekli futbolcuların grup maçlarında hem takımlarını temsil ettiğini, hem de yeteneklerini gösterme imkanı bulduğunu belirten Küçükyazıcı, daha önce Sivasspor ve Zaraspor’da çalışan tecrübeli antrenör İbrahim Yiğit’i alt yapıda teknik heyete dahil ettiklerini ifade etti.Murat Küçükyazıcı, yeni antrenör İbrahim Yiğit’in U19 takımı ile Sivas’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirterek, Sivas Belediyespor’da alt yapının gelişmesi için imkan sağlayan Belediye Başkanı Sami Aydın ile Kulüp Başkanı Hasan Karaman ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.


Oluşturma Tarihi :07 Ağustos, 2018

Okunma Sayısı : 617