MUHTARLAR KONFEDERASYONUNDAN AYDIN’A ÖVGÜ…

42. İstişare Toplantısı'nı yapmak ve birtakım temaslarda bulunmak üzere Sivas’a gelen Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Bekir Aktürk ve beraberindeki muhtarlar heyeti, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Konfederasyon Başkanı Aktürk Sivas’a ikinci kez geldiklerini ifade ederek, Başkan Aydın’ı muhtar dostu olarak tanımladıklarını söyledi.Yaşadıkları kentlere kıyasla Sivas’ın çok daha düzenli bir şehir olduğunu söyleyen muhtarlar, gezdikleri cadde ve sokakta bunu gördüklerini ifade ettiler.


Muhtarlar; “Özellikle tünel projeniz çok muazzam. Diğer kavşaklar, köprüler hepsi amacına uygun ve sorunları çözen nitelikle projeler.” diyerek, Aydın’a başarı dileklerinde bulundular.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette söz alan muhtarların bir kısmı da Sivas’a ilk kez geldiklerini söylerken şehirdeki güzelliklere hayran kaldıklarını belirttiler.Başkan Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu önemli organizasyonu Sivas’ta yapmayı tercih ettikleri için Muhtarlar Konfederasyonu’na teşekkür etti.


Aydın, ilk göreve geldiğinde imrenen değil imrenilen bir Sivas hedefiyle yola çıkıldığını ifade ederek, her alanda şehre bir standart getirildiğini söyledi.

Oluşturma Tarihi :09 Kasım, 2018

Okunma Sayısı : 423