ÖZBELSAN’DAN 100 SOBA, İŞADAMI HEMŞERİMİZDEN 200 BATTANİYE…


Hayat Ağacı Derneği’nin, Halepli kardeşlerimiz için başlattığı soba ve battaniye kampanyası devam ediyor. Bir soba bağışlamak isteyen hayır sahibi 125 TL, battaniye bağışlamak isteyen bir kimse ise 20 TL ile kampanyaya katılabiliyor.

Halepli kardeşlerimiz için başlatılan kampanyaya, Sivas Belediyesi’nin yan kuruluşu Özbelsan AŞ, 100 soba bağışı ile destek verdi. Ayrıca Sivaslı hemşerimiz Selamet Ağaoğulları, kampanya için 200 adet battaniye bağışladı.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, İstanbul’da yaşayan Sivaslı işadamı Selamet Ağaoğulları’nın her fırsatta Hayat Ağacı Derneği’ne bağış yaptığını, çevresini de bağış yapmaya teşvik ettiğini belirterek, Halepli kardeşlerimiz için düzenlenen kampanya 200 battaniye ile destek veren hayırsever hemşerimize teşekkür etti.Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Sivas Belediyesi’nin yan kuruluşu olan Özbelsan AŞ’nin 100 adet soba bağışı ile kampanyaya katıldığını ifade ederek, başlatılan soba ve battaniye kampanyasına katkı sağlayan bütün hayır sahiplerine teşekkür etti.


İstanbul’da yaşayan Sivaslı işadamı Selamet Ağaoğulları’nın gönderdiği battaniye yardımını teslim etmek üzere Sivas’ta bulunan Fuat Düz ise, Hayat Ağacı Derneği’nin düzenlediği yardım kampanyalarına bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Özbelsan AŞ Genel Müdür Vekili Şaban Kaya, Suriye için başlatılan soba ve battaniye kampanyasına 100 adet soba bağışı ile destek olduklarını belirterek, bundan sonra da bu tür kampanyalara katkı sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.

İsteyen vatandaşlar dernek merkezinden makbuz karşılığında veya www.hayatder.org resmi internet sitesinde yer alan banka hesaplarına havale yaparak kampanyaya katılabiliyor.

Oluşturma Tarihi :10 Ocak, 2017

Okunma Sayısı : 498