YARIM ASIRLIK SORUN ÇÖZÜLDÜ...

Yarım asrı aşkın bir süredir çözüm bekleyen Yenişehir Fuar Alanı’nın imar sorunu çözüldü. Alanda mülkiyet sahipleri tapularını almaya başladı. Tapularını alan vatandaşlar Başkan Aydın’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sivas’ta çözüm bekleyen konular bir bir çözüme kavuşuyor. 50 yılı aşkın süredir çözüme kavuşturulmaya çalışılan ancak bir türlü sonuç alınmayan Yenişehir Fuar Alanı’ndaki imar sorunu giderilerek sorun çözüme kavuşturuldu. Tapularını alan vatandaşlar da Başkan Aydın’ı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Yaşadıkları sevinç gözelerinden okunan mülk sahipleri yarım asrı geçkin süredir çözüm beklediğimiz Yenişehir Fuar Alanı’nda sorunlar çözüldü. Alan imara açıldı, bizlerde tapularımızı aldık. Belediye Başkanımıza şimdiye kadar sıkıntılarımız anlatıyorduk, bugünde teşekküre geldik.” ifadesini kullandılar.

Başkan Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Orada yol projemiz var. Belediye binamız bu alana yapılacak, güzel bir park yapılacak,  çok değerli bir alan olacak. Arsa payınızda düşüş olabilir ancak eskisinden çok daha değerli arsalarını olacak. Allah gönül, huzur içerisinde evlerinizi yapmayı ve oturmayı nasip etsin.” dedi.

Oluşturma Tarihi :08 Şubat, 2017

Okunma Sayısı : 2242