BELEDİYESPOR GÜCÜNE GÜÇ KATTI…


Sivas Belediyespor yeni sezon için 10 yeni transfer gerçekleştirdi. Kulüp binasında düzenlenen toplu imza töreni ile yeni futbolcuları renklerine bağlayan Sivas Belediyespor, yeni sezonda şampiyonluk için gücüne güç kattı.

Sivas Belediyespor kulübü çeşitli mevkilerde 10 futbolcuyu renklerine bağladı. Başkan Hasan Karaman ve yönetim kurulunun katılımı ile bugün kulüp binasında yeni futbolcular ile imza töreni düzenlendi.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Kulüp Başkanı Karaman yaptığı açıklamada, “Transfer çalışmalarımızda bir noktaya gelmiş bulunuyoruz. Transfer komitemizin yoğun çalışması, hocamızın da önerileri doğrultusunda çok yoğun bir mesai sarf ederek bu çalışmalar önemli bir noktaya getirilmiştir. Güzel bir çalışma yapıldı, takımımızın eksikleri tespit edildi ve bu doğrultuda tüm Türkiye’deki ligler taranarak yapımıza uygun oyuncular tespit edildi. 10 oyuncuyu bugün renklerimize bağlıyoruz.” dedi.

Transferlerimizi henüz tamamlamadık diyen Karaman, “Bundan sonraki aşamada takımımız bir kampa girecek. Kampta hocamız takımımızın durumunu daha iyi görecek, değerlendirecek. Bazı eksiklikler görülürse, hocamızın önerileri doğrultusunda yeni transfer çalışmaları yapılacak. Ben şuna söz veriyorum, elimizden gelen tüm çalışmaları sarf ederek takımımızın şampiyonluk hedefine ulaşması için gayret göstereceğiz’’ ifadelerine yer verdi.

Daha sonra imza törenine geçildi. Takıma yeni katılan futbolcular isimleri ve mevkileri ise şöyle:

Kaleci Ramazan Hakli, (Karabükspor)

Kaleci Serkan Demirol, (Altayspor)

Solbek Fatih Çıplak, (İstanbulspor)

Stoper Uğur Bulut, (Üsküdar Anadoluspor) 

Orta saha Hüseyin Bak, (Diyarbekirspor)

Orta saha Samet Karaalp, (Tokatspor)

Sağ açık Hakan Yağmurkaya, (Tire1922spor)

Forvet arkası Ahmet Arı, (Menemenspor)

Santrafor Sinan Akaydın, (Erbaaspor)

Santrafor Eren Görür (Bayburtspor).

Oluşturma Tarihi :12 Temmuz, 2017

Okunma Sayısı : 450