AYDIN’DAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE ZİYARET…

Belediye Başkanı Sami Aydın ilimizde faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Aydın’a Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İl Yöneticileri de eşlik etti.

Başkan Aydın ve beraberindeki heyetin ilk durağı Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen oldu. Geçtiğimiz günlerde Şube Başkanlığı görevine seçilen Âdem Yaşin ve yönetimi ile bir araya gelen Aydın, sendikal faaliyetler hakkında bilgi alarak yeni yönetime başarılar diledi.


Başkan Aydın ve beraberindekiler daha sonra Ulaştırma Hak-Sen Genel Başkanı Abdullah Peker’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Peker, “Belediye Başkanımız Sami Aydın gerçekten iyi bir bürokrat, çalışkan biri. Şehrimizin görünümünü değiştirdi. Hobbit Evler’e hayran oldum. En son tünele gittik gezdik, çok güzel olmuş. Bizim felsefemiz şu; güzel iş yapanları, hangi parti olursa olsun desteklemek lazım. Herkes laf üretir ama bir şeyi üretmek, ortaya koymak farklı… Sayın başkanımı 4 yıldır takip ediyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.

Ulaştırma Hak-Sen Şube Başkanı Cahit Yurtseven ise Aydın'ın hayata geçirdiği çalışmalardan çok memnun olduklarını dile getirerek; “Aksu projesi ortaya çıkınca yapılamaz deniyordu, başkanımız yaptı. Paşabahçe yapıldı, Mevlana Tüneli, battı-çıktılar yapıldı. Farklı bir şehre gittiğimizde, ‘buraya Sami Aydın lazım’ diyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.


Başkan Aydın ve beraberindeki heyetin son ziyareti ise Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı İlker Çelikkuş’a oldu. Aydın'a ziyareti için teşekkür eden Çelikkuş ve yönetim kurulu üyeleri, başta Mevlâna Tüneli olmak üzere, altgeçitler ve hayvan oteli gibi bu dönemde hayata geçen projeler için teşekkür etti.


Başkan Aydın da yapılan hizmet ve projelerin kamuoyu tarafından takdir görmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Oluşturma Tarihi :09 Ekim, 2018

Okunma Sayısı : 673