HEMŞEHRİLERİMLE 5 ÇAYINDA BULUŞTUK...

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Sami Aydın sosyal medya hesaplarından “Veda çayına beni kim davet eder.” diyerek bir mesaj yayınlamıştı. Sivas halkının yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Aydın Sivaslılara teşekkür ederek vatandaşları 27 Haziran Öğretmenler Parkı’nda çaya davet etti.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Sivaslılar Başkan Aydın'a çalışmaları için teşekkür ettiler. Çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri başta olmak üzere vatandaşlar, “Belediye Başkanımıza ne zaman ihtiyaç duysak yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.” ifadesini kullandılar.


Başkan Aydın'da yoğun ilgiye teşekkür ederek, “Sosyal medya hesaplarımızdan ‘veda çayına davet eder misiniz’ diye sordum. Evinizi, sofranızı bize açmak istediniz. Öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok sayıda vatandaşımız bizi davet etti, kısa zamanda bu kadar çok evi ziyaret etmek mümkün olmayacağı için burada bir araya gelmek istedik.” dedi.


“Allah bize bu şehre 10 yıl Belediye Başkanı olarak görev yapmayı nasip etti” diyen Başkan Aydın, “Çok sayıda hizmeti Sivas halkının kullanımına sunduk, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Allah'tan her zaman hayırlısını istedim, şehrimiz içinde hayırlısını temenni ediyorum. Bundan sonra sizlerden beklentimiz dua etmeniz. Nisan ayına kadar kalan hizmetlerimizi tamamlamak için var gücümüzle çalışacağız. Rehavet kesinlikle yok bizde… Bizden sonraki arkadaşımız bayrağı devralana kadar bayrağı yere düşürmeyeceğiz.” ifadesini kullandı.Oluşturma Tarihi :01 Aralık, 2018

Okunma Sayısı : 673