BÜYÜKLERİNE ÖRNEK OLUYORLAR...

Gazi Osman Paşa İlkokulu, Hayat Ağacı Derneğine her yıl dönemler halinde yardım kampanyaları düzenliyor. Şimdiye kadar her yıl “Nakit Yardım, Oyuncak ve Hikâye Kitabı” kampanyaları düzenleyen öğrenciler, ihtiyaç sahiplerine Hayat Ağacı Derneği aracılığı ile destek oluyor.

Gazi Osman Paşa İlkokulu, 2018-2019 eğitim öğretim yılının birinci döneminde yine Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla zarflarla yardım topladı.


Gazi Osman Paşa İlkokulu 3-B Sınıf öğretmeni Yücel Budak, yardım kampanyası düzenlediği öğrencileri ile birlikte Hayat Ağacı Derneğini ziyaret ederek, her bir öğrencinin kendi istediği ile istediği miktarda bağış yaptığı yardım zarflarını teslim etti.

Öğrencilerin isimlerinin yazılı olduğu yardım zarfları, Hayat Ağacı Derneğinde açılıp sayıldı. 373 TL yardım topladıkları tespit edilen 3-B Sınıfı öğrencileri, Gıda Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin mutluluğunu yaşadılar. Öğrencilerin topladığı yardım için bağış makbuzu verildi.


Gazi Osman Paşa İlkokulu 3-B Sınıfı Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, her yıl Hayat Ağacı Derneğine, farklı dönemlerde “Nakit Yardım, Oyuncak ve “Hikâye Kitabı” yardımları düzenledikleri için memnuniyetini belirterek, bu kampanyalarda katkısı olan öğrenci ve velilerine teşekkür etti.


Oluşturma Tarihi :06 Aralık, 2018

Okunma Sayısı : 643