BAŞKAN AYDIN’DAN YENİ YIL MESAJI…

Sevgili hemşerilerim; köklü geçmişiyle pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Sultanşehir Sivas'ımızda, 2018 yılını birlik ve beraberlik içerisinde, sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıyor, daha huzurlu ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla yeni yılı karşılıyoruz.


2018 yılı belediyecilik açısından; parkların, yeşil alanların, yolların, köprülerin, alt geçitlerin, üst geçitlerin, tünellerin şehrimize kazandırıldığı verimli bir yıl olmuştur. 2019 yılında da yine belediyecilik açısından şehrimiz adına verimli geçmesini temenni ediyorum.
Hem Sivas'ımız, hem de güzel ülkemizin daha aydınlık yarınlara kavuşması için kuşkusuz her birimize önemli görevler düşüyor. Biz hangi makamda, hangi mevkide, hangi işi yapıyor olursak olalım, her zaman en iyisini yapmak için gayret göstermeliyiz. Ülkemizi her alanda en iyi şekilde temsil edebilmek ve daha güçlü bir ekonomiye sahip olabilmek için çok çalışmalıyız. Bölgesinde lider, dünyada sözü geçen bir Türkiye için; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize sağlam adımlarla erişebilmek için güçlü olmalı, güçlü olabilmek içinse birlik ve beraberliğimizi daim ettirmeliyiz.


Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının hizmet etmekten onur duyduğum kıymetli hemşerilerimize, ülkemize ve tüm insanlık âlemine barış, huzur, sağlık ve afiyet getirmesini diliyor, yeni yılda daha güçlü bir Türkiye ve Sivas dileğiyle sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum.


Oluşturma Tarihi :31 Aralık, 2018

Okunma Sayısı : 611