SİVASSPORLU TARAFTARLARDAN AYDIN’A TEŞEKKÜR…

Sivasspor’a ve kırmızı-beyazlı taraftara her platformda destek olan Belediye Başkanı Sami Aydın’a Çılgınlar 58 Gurubu üyeleri ziyarette bulunarak teşekkür etti.


Şehrimizdeki amatör spor kulüpleri başta olmak üzere sporun her branşına destek veren Başkan Aydın, Sivassporlu taraftarlara ise her yıl yüzlerce kombine bilet desteği sağlayarak deplasmanlar için otobüs hizmetiyle Yiğidolar’ın gönlünde taht kurdu.


Taraftarlar da kendilerine sahip çıkan Başkan Aydın’a teşekkür etmek için makamında ziyaret etti.


Çılgınlar 58 Gurubu adına konuşan Murat Selvili; “Şimdiye kadar başımız ne zaman sıkışsa size geldik. Kombine bilet desteği, deplasmanlar için otobüs ve akaryakıt desteği sundunuz. Bize ağabeylik, babalık yaptınız. Sizden çok memnunuz, hakkınızı ödeyemeyiz. Bizlere hakkınızı helal edin. Sizi asla unutmayız başkanım, sizin de bizi hatırlamanızı istedik.” diyerek Başkan Aydın’a plaket ve Sivasspor atkısı hediye etti.


Gönüllerin her zaman bir olduğunu söyleyen Başkan Aydın ise, “İnşallah bundan sonra da sık sık görüşeceğiz. Sivasspor’umuz hepimizin göğsünü kabartan güzel neticeler alacak. Şu an kadromuz da çok güzel. İyi bir başlangıç yapacağımız kanaatindeyim. Bazen beraberlik, galibiyet ve yenilgiler olacaktır. Allah kısmet ederse 40 puanı aşarak Avrupa kupalarına gitmeye hak kazanacağız.” şeklinde konuştu.

Oluşturma Tarihi :17 Ocak, 2019

Okunma Sayısı : 1021