VALİ AYHAN’DAN BAŞKAN AYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

 

2019 yılının ilk koordinasyon kurulu toplantısına Vali Salih Ayhan’ın Başkan Aydın için söylediği övgü dolu sözler damgasını vurdu.

Önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Belediye Başkanı Sami Aydın’ın görev sürecinde birbirinden önemli ve değerli hizmetleri hayata geçirdiğine işaret eden Vali Ayhan, “44 ili ziyaret ettim, Sivas Belediyesi kadar mükemmel hizmet kültürü olan bir belediye görmedim.” dedi.

Şehirdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılının ilk toplantısını Vali Salih Ayhan başkanlığında gerçekleştirdi.


İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda söz alan Belediye Başkanı Sami Aydın, başkanlık görevi süresince şehirdeki tüm kamu kurumlarının da desteği ile Sivas’a güzel hizmetler kazandırdıklarını ifade ederek “Hepimiz aslında aynı ailenin değişik fertleriyiz. Birimizin başarısı aslında hepimizin başarısı. Şehrimizin yaşam kalitesinin artırılması noktasında hepimiz canla başla çalıştık. Bu vesile ile her birinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. İnşallah şehrimiz ve ülkemiz sizlerin çabalarıyla daha iyi yerlere gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Kent Meydanı, Paşabahçe, Aksu, mesire alanları ve yollar gibi birçok hizmetin Sami Aydın ile anıldığını dile getiren Vali Salih Ayhan ise; “Samimiyetimle bir hakikati ifade etmek istiyorum… Bakanlıkta görev yaptığım süre içerisinde doğudan batıya ülkemizin farklı bölgelerinden 44 ili ziyaret ettim. Sivas Belediyesi’nin, belediyecilik kültürü açısından ne kadar mükemmel bir seviyede olduğunu gördüm. Meydanlar, yollar, otoparklar, çevre düzenlemeleri, çermikteki yatırımlar, Mevlâna Tüneli gibi birçok hizmeti saymakla bitiremeyiz. Ben tüm bu hizmetlerden ötürü Sami Başkanımıza içten teşekkür etmek istiyorum. Başkanımızın tecrübelerinden, bilgi birikiminden her zaman yararlanacağız. Allah yolunu açık etsin.” şeklinde konuştu.

 

Oluşturma Tarihi :28 Ocak, 2019

Okunma Sayısı : 1122