AYDIN’DAN AK PARTİ TEŞKİLATINA ZİYARET…

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde görev süresini tamamlayan Belediye Başkanı Sami Aydın AK Parti Sivas il teşkilatını ziyaret etti. Başkan Aydın veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu'yu ziyaret etti.


Ziyarette konuşan Başkan Aydın, “Seçim çalışmalarındaki başarınız ve gayretlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Belediye başkanı olduğumuz günden bu sürece kadar verdiğiniz destek, katkı ve pozitif enerjiden dolayı da kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyoruz. Partimize olan bağlılığımız, desteğimiz her zaman, ihtiyaç duyulan her alanda, her noktada elbette devam edecektir.” dedi.


AKSU; “SİVASIMIZA BÜYÜK HİZMETLER YAPTINIZ”
Başkan Aydın’ın AK Parti’ye ve Sivas’a büyük hizmetler yaptığını ifade eden İl Başkanı Aksu ise, “Allah sizlerden razı olsun. Partimizin kurucu il başkanısınız biz de sizin yönetiminizde görev aldık. Bu mücadeleye beraber atıldık. Daha sonra 10 yıl boyunca Sivasımıza büyük hizmetler yaptınız, büyük yatırımlar yaptınız. İnşallah bundan sonraki süreçte de Hilmi başkanımızla Sivas hizmet çıtasını daha yükseklere taşıyacağına inanıyorum. 16-17 yıldır AK Parti hem yerelde hem de genelde ülkemize büyük hizmetler yaptı. Sivas halkı da onu takdir ederek tekrar AK Parti belediyeciliğini devam ettirdi. Hem partimize hem de şehrimize yaptığınız hizmetlerden dolayı Allah razı olsun.” şeklinde konuştu.


Ardından Kadın Kolları İl Başkanlığı’na geçen Başkan Aydın, burada Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat ve partili kadınlarla bir araya geldi.Kadınların hizmet sürecine büyük destek ve katkı sağladığını ifade eden Başkan Aydın; “Belediyemize, şahsıma, kurumumuza verdiğiniz katkı ve destekten dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Gerek ülkemizde gerekse Sivasımız’da işimize yoğunlaşacağız. Yeni göreve gelen Hilmi kardeşimize de hep beraber destek olacağız. Onun başarılı olması için elimizden gelen katkıyı sunacağız. O da inşallah gece gündüz demeden çalışacak.” diye konuştu.


POLAT; “GÖĞSÜMÜZÜ GERE GERE SİZİN HİZMETLERİNİZİ ANLATTIK”
Kadın Kolları Başkanı Polat ise, “4 aylık çalışmamız sürecinde her gittiğimiz yerde göğsümüzü gere gere sizin hizmetlerinizi anlattık. Çok başarılı bir belediye başkanımız vardı arkamızda. Gerçekten göğsümüzü gererek her kapıya gidip hizmetlerinizden bahsettik. Çalışmalarınızdan dolayı size ve ekibinize teşekkür ediyorum. Hep yanımızda oldunuz. Siyasette olduğumuz sürece hep destek verdiniz. Biz sizden razıydık, Allah da sizden razı olsun.” ifadelerini kullandı.


EKİNCİ; “KİMSEYE KARŞI BİZİM BOYNUMUZU BÜKTÜRMEDİNİZ”
Milletvekili Semiha Ekinci de, “Ben milletvekili adaylarımızdan, ben de dâhil daha çok çalıştığınıza bizzat şahidim. Bizlerden daha fazla bu dava için, bu parti için, bu memleket için çalıştınız, hizmetlerinize şahidiz. Kadın kolları başkanlığım dönemimde arkadaşlarımızın birlik beraberlik ile çalışmalarımız yönündeki desteklerinize teşekkür ediyoruz. Milletvekili seçildiğimiz o dönemde tüm emeklerinize teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Şunu gördük ki, biz sahaya her çıktığımızda arkamızda Sami Aydın var. Sami Aydın ve ekibinin yapmış olduğu hizmetler var. Hiç kimseye karşı bizim boynumuzu büktürmediniz. Sizin 2004 yılında sloganınız vardı "imrenen değil, imrenilen Sivas" gerçekten biz de imrenilen bir belediye başkanıyla çalıştığımız için hem şahsım hem arkadaşlarımız adına çok mutluyduk. İnşallah bundan sonraki süreçte de Rabbim güzel hizmetler yapmayı hep birlikte nasip eder.” dedi.


Son olarak Merkez İlçe Başkanlığı’na geçen Başkan Aydın burada İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu ve teşkilat üyeleri ile bir süre sohbet etti.


Merkez ilçe teşkilatına çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Aydın, “Partimiz adına, şehrimiz adına teşekkür ediyoruz. Tabi seçimler kolay olmuyor uzun bir mücadele gerektiriyor. Bu mücadeleyi de teşkilatımız olarak en iyi şekilde ortaya koydunuz. Netice olarak Sivas’ta AK Parti kesintisiz olarak devam ediyor. İnşallah hizmet bayrağı daha da ilerilere taşınacaktır.” şeklinde konuştu.


EMİNOĞLU; “SAMİ AYDIN İSMİ BİR MARKADIR”
Sami Aydın isminin Sivas’ta bir marka olduğunu dile getiren Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, “Sivas’a çok güzel hizmetler kazandırdınız. Sivas’ı çok güzel noktalara getirdiniz. AK Parti Kurucu İl Başkanı ve iki dönem belediye başkanı olarak yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Oluşturma Tarihi :02 Nisan, 2019

Okunma Sayısı : 944