KAHRAMAN ŞOFÖRÜ BAŞKAN ÖDÜLLENDİRDİ...

Sivas’ta Özel Halk Otobüsünde kalp krizi geçiren yolcuyu hastaneye yetiştirerek hayatta kalmasına vesile olan otobüs şoförünü Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ödüllendirdi.

Dün öğle saatlerinde Aydoğan-Fatih güzergâhında taşıma yaparken Hikmet Işık Caddesi’nde bir yolcu fenalaşarak otobüsün içinde yere düşmüştü. Kalp krizi geçiren yolcuyu fark eden şoför Mustafa Karasoy güzergâhından çıkarak yolcuyu hastaneye yetiştirmişti.

Yolcunun hayata tutunmasına vesile olan olaya duyarsız kalmayan Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, Otobüs Şoförü Mustafa Karasoy’u makamında ağırladı.

Olay hakkında Karasoy’dan bilgi alan Başkanımız Hilmi Bilgin yaptığı duyarlı davranıştan dolayı teşekkür ederek ödüllendirdi. Başkanımız Bilgin; “Tebrik ediyoruz. İnsani bir görev… Hepimizin yapması gereken bir davranış… Mustafa kardeşimizi kutluyorum” dedi.

Bilgin ayrıca; “Vatandaş memnuniyetini sağlayan, farkındalık oluşturan, bu tip insani davranışları yapan arkadaşlarımızı her zaman ödüllendiriyoruz. İyi iş yapmanın esas yöntemi ödüllendirmektir. Temel hedefimiz inşallah çok kısa bir süreçte var olan şikâyetleri ortadan kaldırmak ve Sivas’taki toplu taşımayı en kaliteli hizmet verecek şekle getirmek.” ifadesini kullandı.

Oluşturma Tarihi :07 Ağustos, 2019

Okunma Sayısı : 590