SOSYAL MESAFEYİ KORUYALIM, İLETİŞİMİ KOPARMAYALIM…

Koronavirüse karşı sosyal mesafeyi korumak ve evde kalmak şüphesiz büyük önem taşıyor.


Bu süreçte Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’den randevu talebinde bulunan hemşerilerimiz için görüntülü konuşma uygulaması hayata geçiriliyor.

Kamu kurumları başta olmak üzere şehir genelindeki tüm bölgelerde dezenfekte çalışmalarını sürdüren ve işlemlerini online ortama taşıyan Belediyemiz, koronavirüs tedbirlerine bir yenisini daha ekledi.


Sosyal mesafenin korunması gereken bu süreçte, vatandaşlarla olan iletişimin kopmaması adına başkanımızdan randevu talebinde bulunan hemşerimiz için görüntülü konuşma uygulaması başlatılıyor.

Bu kapsamda 444 58 44 numaralı çağrı merkezimizden randevu talebini ileten hemşerilerimize geri dönüş yapılarak Başkanımız Bilgin ile görüşmesi sağlanacak. Ayrıca Bilgin, belirli zamanlarda sosyal platformlardan canlı yayınlar yaparak hemşerilerimiz ile sohbet etme fırsatı bulacak.

Konu hakkında değerlendirme yapan Bilgin, “Halkımızın sağlığı için 7-24 esasına dayalı olarak çalışıyoruz. Bu günlerde en önemli tedbir evde kalmaktır. Süreç boyunca sizlerle olan muhabbet ve iletişimimizi kesmemek adına teknolojik imkânlardan faydalanacağız. Gerek görüntülü, gerekse sosyal medya üzerinden görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Evde kal Sivas, evde kal Türkiye.” şeklinde konuştu.


Oluşturma Tarihi :24 Mart, 2020

Okunma Sayısı : 2503