YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ...

Hayat Ağacı Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Belediye Başkan Vekilimiz Turan Topgül, Belediye Başkan Yardımcılarımız Kayhan Işık ve Ahmet Duman ile dernek üyelerinin katıldığı toplantıda, Hayat Ağacı Derneği yeni yönetim kurulu başkanı ve üyeleri seçildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından divan kurulu belirlendi.

Hayat Ağacı Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’nda gündem maddeleri görüşüldü. Belediye eski başkan yardımcısı Ahmet Özaydın, yönetim kurulu faaliyet raporunu okudu. Yönetim kurulu ve denetim kurulu raporlarının ibra edilmesinin ardından yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri seçildi.

Divan kuruluna verilen tek listeden oluşan önergede, asil ve yedek üyeler tespit edildi. Sivas Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, genel kurulda oy birliği ile Hayat Ağacı Derneği yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Duman’ın da olduğu listede 11 asil, 11 yedek üye belirlendi. Toplantı, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.

Hayat Ağacı Derneğinin olağanüstü genel kurul toplantısının son bölümünde konuşan Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, önceki dönem yöneticileri ile dernekte vazife alan, emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Oluşturma Tarihi :25 Temmuz, 2019

Okunma Sayısı : 4748