VALİ YILMAZ ŞİMŞEK, HAYIRSEVERLERİ HAYAT AĞACI DERNEĞİNE BAĞIŞ YAPMAYA DAVET ETTİ…

Vali Yılmaz Şimşek, Hayat Ağacı Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Bankasını ziyaret ederek, yardım kuruluşunun çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkan Vekilimiz Turan Topgül, Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ümit Hüseyin Çelik ile beraber gıda, giyim ve diğer bölümleri gezen Vali Şimşek, Sivas’ta market benzeri bir yardım kuruluşu olmasından dolayı memnuniyetini ifade etti.

Hayat Ağacı Derneğinin, Türkiye’ye örnek bir yardım kuruluşu olduğunu vurgulayan Vali Şimşek, veren el ile alan elin birbirini görmediği bir uygulama ile ihtiyaç sahiplerinin market ortamında istediği ürünü seçip alabildiğini söyledi.

Vali Yılmaz Şimşek, Hayat Ağacı Derneğinin kurulduğu günden bu yana yardım faaliyetlerinde görev yapan, katkısı olan idareci ve çalışanlar ile hayır sahiplerine teşekkür etti.

Vali Yılmaz Şimşek, Hayat Ağacı Derneğine kurban hissesi bağışladı. Hayır sahiplerini, Belediyemiz ve Hayat Ağacı Derneği işbirliği ile yaklaşık 15 yıldan buyana devam eden ve bu Kurban Bayramı’nda da sürdürülecek olan vekaleten kurban kampanyasına katkı sağlamaya davet etti.

Oluşturma Tarihi :07 Temmuz, 2022

Okunma Sayısı : 514