BİLGİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Başkanımız Bilgin mesajında; “Kamuoyunu bilgilendirme adına önemli bir hizmeti yerine getiren gazeteciler; milletimizin gözü, kulağı ve dili olarak haber alma ihtiyacının karşılanmasına vesile olmaktadır.


Gerçekleri araştırma ve kamuoyuna doğru bilgiler sunma sorumluluğunu taşıyan basın mensuplarımız, en zorlu şartlarda dahi görevini layıkıyla yerine getirmek için yoğun çaba sarf etmektedir.


Özveriyle çalışan ve tarafsız habercilik anlayışını benimseyen gazeteciler demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olmanın yanı sıra toplumun sesi, vicdanı ve aynasıdır.


Basın etik, ilke ve kurallarına uyan, sorumluluğunun bilinciyle hareket eden, toplumsal duyarlılığa özen gösteren, kamu yararına çalışan, doğru ve tarafsız yayın yaparak halkımızı bilgilendiren, tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum.


Bu vesileyle, tüm zorluklara rağmen gece gündüz demeden çalışan ve görevini ilkeler doğrultusunda yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, tüm gazetecilerimize görevlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Oluşturma Tarihi :09 Ocak, 2024

Okunma Sayısı : 1465